Dom i pokoje

Dom

Nasza sala kominkowa jest przestronnym pomieszczeniem z wielkim paleniskiem, przy którym zimą można się ogrzać z kubkiem herbaty w ręce. Ponadto sala wyposażona jest w drewniane stoliki oraz krzesła, pełni również funkcję strefy relaksu z telewizorem, Netflix, biblioteczką, grami towarzyskimi oraz pięknym widokiem.  Na terenie całego obiektu funkcjonuje bezpłatne Wifi.

Częścią sali kominkowej jest  kuchnia, gdzie na Państwa oczach personel przygotowuje pyszne śniadania i serwuje  gorące napoje. Kuchnia nie jest ogólnodostępna.

Wszystkich chętnych do kuchcenia zapraszamy do pokoi z aneksem kuchennym.

Na życzenie salon zmienia się w salę do biesiadowania dla grupy do 40 osób.

W otoczeniu domu znajdują się  dwa olbrzymie, zarybione stawy, a w nich między innymi: karpie, karasie, płocie, okonie, liny, sumy i szczupaki (nawet o wadze 15kg). W okresie letnim oferujemy zaś grillowanie na świeżym powietrzu i wieczory przy ognisku.

Miejsca parkingowe znajdują się pod domem na ogrodzonej posesji.

Pokoje

Proponujemy Państwu zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, dwuosobowych z aneksem kuchennym oraz czteroosobowych (studio lub apartament). Do każdego pokoju istnieje tak zwana możliwość dostawki. 

Nasze wszystkie pokoje wyposażone są w wygodne, szerokie łóżka i każdy pokój posiada swoją łazienkę z prysznicem lub wanną. Klimat pokoi utrzymany jest w drewnianym stylu i przytulnym klimacie.